סנדוויץ לכל אחד בדיחות סנדוויץ הסנדוויץ היומי הכל על הסנדוויץ הכרטיס האישי הרשמה סנדוויץ ביומן משחק הסנדוויץ סקר סנדוויץ משחק הסנדוויץ פורומים מדריך המוצרים דף הביתעל הפסטרמה
מעט היסטוריה
טורקיה היא ארץ המוצא של הפסטרמה. בימים ההם נהג הפרש הטורקי לשמר בשר באמצעות הנחתו בכיסים שלצידי האוכף. במהלך הרכיבה נמחצו חתיכות הבשר, וכך נולדה הפסטרמה.
במקור, הפסטרמה הוכנה מבשר בקר. אולם עם השנים פותחו גם פסטרמות עוף והודו, המהוות אלטרנטיבות פופולאריות ובריאות יותר, שכן הן דלות בשומן רווי ובכולסטרול.


יתרונות תזונתיים
פרוסת פסטרמה אחת מכילה בממוצע 25 קלוריות בלבד!!!
הפסטרמה דלה יחסית בשומן רווי ובכולסטרול. סוגים מסוימים של פסטרמה מכילים רק 1% שומן, ויכולים להשתלב היטב בגיוון של תפריט דל שומן. תפריט כזה יתאים לצורך ירידה במשקל או לאנשים המעוניינים לשמור על תזונה דלת שומן מטעמי בריאות.
הפסטרמה מהווה מקור טוב לברזל. הברזל דרוש להעברת החמצן אל כל תאי הגוף, לכן הוא מסייע במניעת אנמיה המתבטאת בעייפות, חולשה ותפקוד לקוי. ספיגת הברזל טובה רק ממקורות מן החי כמו הפסטרמה.

איך מכינים פסטרמה?
הפסטרמה מיוצרת מנתח אחד גדול של בקר/עוף/הודו או ממספר נתחים קטנים יותר. לנתח זה מוסיפים תבלינים וחומרי טעם ובתהליך עדין של ערבול ועיסוי שלו, מקבלים נתח בעל מרקם וטעם אחידים. העיסוי תורם גם לרכות ולעסיסיות של הפסטרמה. לאחר מכן הפסטרמה עוברת בישול בתנור ולעיתים גם עישון. בהמשך עוברת הפסטרמה טיפול נוסף של ציפוי (למשל פפריקה/פלפל) או צריבה (פסטרמה ברביקיו) ועוברת לפריסה ולאריזה.

שלום אורח    התחבר
איזה סנדוויץ הכי ישראלי לדעתכם?
פלאפל
באגט עם שניצל
פסטרמה עם חומוס
לאפה עם שווארמה
לחם שחור עם ממרח שוקולד
The feature makes it easy to capture valuable conversations that you is replica watches sale be able to record, and then store those in an organized environment that simple to share with other people. You can access the recording feature with rolex replica uk on any page within the watches application. You can also move, rename, rolex replica sale and even assign alternative text for your captured audio files quickly. Maybe the recording is replica watches sale out the way you want and you want to do it again, maybe it contains sensitive rolex replica you is want discovered, or maybe you just looking to free up space on your device. I would also strongly suggest you consider the option of a touring caravan. They can be seasonally sited, which will give you most of the benefits of replica watches uk without the potential problems.